VIRTUAALKONTOR - SOODSAIM KONTOR SINU ETTEVÕTTELE

Virtuaalkontor töötab sinu heaks alati - ka siis, kui sa ise asud teises linnas, teises riigis, puhkusel ...

Kas alustad alles oma ettevõttega, soovid kasvada ja laieneda, hakkad ettevõtet lõpetama - eServices virtuaalkontori lahendus sobib sulle!

Proovi järele, kuidas saame virtuaalkontori teenustega Sinu ärile kaasa aidata.

Virtuaalkontori teenused

Iga firma vajab juriidilist aadressi. Ja kohta, kuhu saadetakse post. Samas pole alati vaja füüsilist kontorit. Või sekretäri. Siin saabki eServices Group teid aidata. Pakume Teie ettevõttele juriidilise- ja postiaadressi, virtuaalsekretäri ja mitmeid muid teenuseid, mis lahendavad need mured.

Teenused sobivad nii alustavale ettevõttele, kellel puudub vajadus kontori jaoks. Aga ka juba toimivale firmale juhuks, kui ei soovita oma kodust aadressi teistele jagada. Või on ettevõtte tegevusaadress klientide silmis "mitteatraktiivne" ja võib mõjutada äri edukust. Või toimub ettevõtte juhtimine väljaspoolt aga tegevus on suunatud Eestisse. Põhjuseid võib olla palju ja aitame kõiki Teie jaoks võimalikult lihtsalt lahendada.

Tellides virtuaalkontori teenused, saate registreerida oma ettevõtte meie aadressile ja kasutada seda kas juriidilise ja/või postiaadressina.Kõikidest kirjadest, mis Teie ettevõttele saadetakse, anname teada ja vajadusel saadame avatud kirjadest fotod epostiga. 

 

Teenuste hinnad

 

Juriidilise- ja postiaadressi teenus - 120 EUR/aasta


Teised virtuaalkontori ja aadressi teenused - küsi pakkumist

 

Teenuste kohta lisainfo saamiseks või hinnaküsimise/tellimuse esitamiseks saada päring veebivormile, e-kiri aadressile sales@eservices.ee või helista telefonile (+372) 661 6000

 

 

Teie, eServices Group