RAAMATUPIDAMINE NII VÄIKESTELE KUI SUURTELE

Raamatupidamine on oluline tegevus, mille korraldamine võib vahel aeganõudvaks ja keerukaks osutuda.

Keskendu oma ettevõtte põhitegevusele ja meie hoiame Sinu raamatupidamise korras.

Tule proovi ja üllatame Sind soodsate hindadega!

Raamatupidamisteenused

Nii nagu on erinevaid vajadusi ja ootusi raamatupidamisele kliendi poolt, nii pakub eServices erinevaid ja paindlikke raamatupidamise lahendusi. Üheskoos ettevõtte juhiga püüame leida Teile parima lahenduse. eServices teenuste valikus on loodud erinevad raamatupidamise paketid näiteks alustavale ettevõttele, juba tegutsevatele ettevõtetele, korteriühistutele jne. Samas on igale ettevõttele võimalik koostada just tema soovidele vastav teenuste komplekt.
 
Pakume raamatupidamisteenuseid nii ettevõtetele, korteriühistutele, mittetulundusühingutele kui ka eraisikust ettevõtjatele üle Eesti.  Meie süsteemidele on kliendil juurdepääs üle interneti, seda sõltuvalt eRaamatupidamise paketist.
 
Oma töös kasutame raamatupidamistarkvara Merit Aktivamis on ennast tõestanud kui mitmekülgsete võimalustega usaldusväärne lahendus erinevate ettevõtete raamatupidamise vajadustele.
 
Raamatupidamistarkvara asub meie turvalises serveris, kus on tagatud nii mitmekordne toide, varundamine kui ka kiire ja professionaalne probleemide lahendamine ootamastu puhuks.
 
Raamatupidamine sisaldab endas nii igapäevast raamatupidamise korraldamist kui ka palju teisi vajalikke tegevusi, nagu palgaarvestust, personaliarvestust, maksude arvestust, põhivarade arvestust, aastaaruandest jne. Samuti koosneb raamatupidamine igapäevastest, perioodilistest ja ühekordsetest tegevustest. Lisaks on vajalikud aruandlused erinevate valdkondade kaupa erinevatele huvigruppidele. eServices pakub Teile kõiki neid raamatupidamise teenuseid.

 

Teenuste hinnad

 

Alustava ettevõtte raamatupidamisteenus - alates 79 EUR/kuus


Väikeettevõtte raamatupidamisteenus - alates 129 EUR/kuus


"Riiulifirma" raamatupidamisteenus - alates 49 EUR/kuus


Korteriühistu raamatupidamisteenus - alates 3 EUR/kuus korteri kohta (sõltub korterite arvust ühistus)


Töötajate töötasude arvestus - alates 7 EUR/kuus töötaja kohta (sõltub töötajate arvust ja valitud raamatupidamise paketist)


Raamatupidamisteenus ajatööna - alates 39 EUR/tund


Teised raamatupidamisega seotud teenused - küsi pakkumist

 

Teenuste kohta lisainfo saamiseks või hinnaküsimise/tellimuse esitamiseks saada päring veebivormile, e-kiri aadressile sales@eservices.ee või helista telefonile (+372) 661 6000

 

 

Teie, eServices Group