LISAKS SISULE ON OLULINE KA VORM

Alates logost ettevõtte uksel, kodulehest internetiavarustes või visiitkaardist esimesel kohtumisel - kujundus jätab esmamulje.

Enamik oste otsustatakse pakendi, välimuse ja kokkusobivuse põhjal - pane see enda kasuks tööle!

Kui Sa täpselt ei tea, mida soovid siis võta ühendust ja mõtleme koos!

Kujundus & trükk

Igal ettevõttel, organisatsioonil, projektil, kaubamärgil või tootel on oma identiteet, mis on oluline nii müügi kui jätkusuutlikuse seisukohast. Meie disainiteenused aitavad lahendada püstitatud probleemid või luua uusi lahendusi. On see siis logo, kodulehe kujundus või veebikekskkond - kui need on läbimõeldud ja ilusad, siis kõnetavad oluliselt kindlamini klienti!

Teenuste disaini protsessi käigus selgitatakse välja kliendi ja teenusepakkuja kokkupuutepunktid, näiteks võib see olla ettevõtte koduleht, visiitkaart, logo või  blankett. Kliendi arvamus oleneb tihtipeale just kokkupuutekoha atraktiivsusest ja selgusest, see omakorda mõjutab tarbija kogemust, kuid tähtis on ka firma struktuur ja tööjaotus. Teenuste disainis eristatakse osa, mis on teenusepakkuja tööst tarbijale visuaalne ja/või katsutav, ja osa, mis on kliendile nähtamatu. Sellega loome kõige parema lahenduse, mis aitab ettevõttel areneda, kasvada ja püsida. Meie disainiteenustega hoiate kokku aega ja raha, kaotamata teenuse kvaliteedis.  
 
 

Teenuste hinnad

 

Alustava ettevõtte disaini- ja trükiteenuste pakett - alates 199 EUR


Ettevõtte disaini- ja trükiteenuste pakett - alates 289 EUR


Trükimeedia kujundusteenused - alates 39 EUR


Veebi kujundusteenused - alates 199 EUR


Teised kujundusega seotud teenused - küsi pakkumist


Teenuste kohta lisainfo saamiseks või hinnaküsimise/tellimuse esitamiseks saada päring veebivormile, e-kiri aadressile sales@eservices.ee või helista telefonile (+372) 661 6000

 

 

Teie, eServices Group